Ruhani İlimler

Ruhani İlimler

Ruhani ilimler karanlık ilimlerin karşıtı olarak karşımıza çıkmaktadır. İkisi de enerji bilimi ve büyüdür. Peki ne farkı var diyeceksiniz? Karanlık ilimler içinde bir çok kara büyü aynı zaman da fal çeşitleri ve en tehlikeli büyüler bulunmaktadır. Dünyaca ünlü medyumların dahi yapmaktan çekindiği büyü çeşitlerini kapsar karanlık ilimler. Ruhani olanlar ise medyum hocaların insanların ihtiyacı olan şifalandırmayı onlara sunduğu büyü çeşitleridir.

İslam’da büyücülük içinde karanlık ilimlerin dışında olan ruhani ilimler savunulmuştur.  Şaman ritüelleri içinde karanlık ilimler ve diğer ilimler ile birlikte uygulanırdı. Kara şamanlar ve ak şamanlar ve karanlık ilimler olarak yapıp ettiklerini ayırıyorlardı. Yani yeni bir mesele değil yıllardır varlığını koruyan.

Okült film önerilerinde bu bilgiye dair açıklayıcı ve etkileyici medyum filmleri bulabilirsiniz. Medyum sitelerinde bolca bilgi vardır yorumlar kısmında. Bizde medyum yorumlarından derlediğimiz film hakkında yorumlarımızı farklı bir yazımızda size aktaracağız.

Astoloji yorumu yapan medyumlar yine mlutlaka ruhani ilimlerle ilgilenen medyumlar olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir