Medyum Tavsiyesi

Medyum Tavsiyesi Herkese merhaba öncelikle Türkçem çok iyi değil buradan sizlere bildirmek istiyorum çünkü kendim esas olarak Türkiye’de yaşamıyorum. Ama Türkiye’den bir medyuma çalışmak istedim ve telefondan biz çok medyumla görüşmeyi yaptım. Çoğu kişi en iyi medyum olduğunu iddia etti hemen her şey garantili şekilde çözüleceğini söyledi; ama maalesef giden hep Eurolarım oldu. Kimse derdime çare bulamadı hatta çoğu kişi beni engelledi nasıl ulaşabilirim hiçbir şekilde ulaşamadım.  Ben de bu durumu interneti açık adresi bulunabilen kişileri yani kendilerince ofisleri olan görüşme yapabilen medyumları aramak istedim. Doğal olarakta buldum. Başlangıçta güvenim sarsılmış olsa da ama bana inanılmaz şekilde fayda verdi.

Buradan kendisine teşekkür etmek istiyorum ki; gerçekten hiç kendisine yanına gidemediğim halde bana bu kadar güven teşkil eden dürüst bilmediğim hocanın olduğunu bile bilmek ; ve bunları herkese söyleyebilmek ne kadar da gurur verici bir durum. Bu şekilde ilmi yönden kuvvetli olan Türk medyumlarla tanışmak ve gerçekten Türklerin dünyanın en iyisi olduğunu bildirmek; ve herkese meydan okuyabilmek gerçekten beni ciddi oranda mutlu ediyor. Avrupa’da Asya’da nerede yaşarsanız yaşayım  Türkiye’deki medyumlardan önericem birkaç kişiydi; aramanızı tavsiye ederim başlıca arayabilecekiniz yerler şöyledir.

Almanya medyum,Amerika medyum,Avustralya medyum,Avusturya medyum,Belçika medyum,Beyaz rusya medyum; Birleşik arap emirlikleri medyum, brezilya medyum, Danimarka medyum, Finlandiya medyum, fransa medyum, İngiltere medyum; ispanya medyum, isveç medyum, İsviçre medyum, italya medyum, izlanda medyum, kanada medyum, Kıbrıs medyum; Macaristan medyum, Litvanya medyum, Lübnan medyum, türkiye medyum, Norveç medyum, polonya medyum, romanya medyum; Slovenya medyum, Ukrayna medyum

Ve bir çok ülkelerde yaşayan Türkler için sizleri en iyi medyum tavsiyesi ediyorum. Kesinlikle almayadaki medyumlar gerçekten hiç iyi değiller. Ben tüm her türlü sevincimi mutluluğumu İstanbul’daki medyumlardan aldım; sizlerede kesinlikle tavsiye etmek istedim nerede yaşarsanız yaşayınm bence arayacağınız medyum var belli olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir