Medyum Şikayet Siteleri De Sahte

Medyum Şikayet Siteleri De Sahte

Medyum tavsiyeleri ünlü medyum siteleri medyum şikayetleri derken bir çok medyum mağdurları ile karşı karşıyayız. Bunları Mağdur edenlerin tek gerçeği sahtekar medyumların açmış olduğu sahte medyum siteleridir. Şimdi de en popüler olan bir şey miydi bu şikayetleri sayfaları açarak gerçek medyumları olan saldırıları Gerçekten şifa olan Kişilere yapılan asılsız iftiralarla gündeme gelmektedirler. Ciddi oranda her adımları sahtelik dolu her adımları insanları kandırmak için tasarladıkları her adamları insanları dolandırmak için yapılan birer hamle olduğunu belirtmek istiyorum.

Sahte Medyum Şikayetleri İnternet Siteleri

Dahası gerçek medyumların önünü kesebilmek adına açtıkları; sahte medyum şikayetleri internet siteleri; inanılmaz derecede günden güne çoğalmaktadır. Bunların hedeflerindeki ilk baştaki kişi; Medyum Sedat hocadır. Meleğimiz Sedat Hoca; bu konuda yıllarını vermiş; ve hiç kimseyi gerçek olmayan şeylerle avutmamıştır. Fakat acı da olsa; gerçekleri söylemiştir. Bu sayede kişilere şifa olabilmek adına; büyük bir çaba sarf etmiştir. Medyum Sedat hoca hakkında; sahtekar medyumlar,Dolandırıcı,dolandırıcı bunlar,dolandırıcı medyum sedat,dolandırıcı medyum sedat demirel, medyum sedat, medyum sedat demirel, sedat hoca şikayetleri,sahtekar medyum,sahtekar medyum sedat, sahtekar medyum sedat hoca;sahtekar medyum sedat hoca yorumları; medyum sedat demirel dolandırıcı;  medyum sedat hoca forum şeklinde; yazılar yazıldığı görülmektedir.

Medyum Şikayet Siteleri De Sahte

Hatta yazının birinde; Sedat hocanın telefonları engellediği bahsi açılmıştır. Halbuki Sedat hoca İstanbul Kadıköy’de ofisi olan; ve yüz yüze görüşme sağlayan tek medyum hocadır diyebiliriz. Herhangi bir telefon engelleme söz konusu ise internet açık şekilde adres haritası mevcuttur. Medyum Şikayet Siteleri De Sahte. Bu sebeple yazılan her türlü yazı ve iftiralar; gerçek medyumlardan bir tanesi olan Sedat hocaya karalama şeklinde olduğu anlaşılmaktadır.

Bunun gibi bir çok gerçek şifacı hocaların; Manevi ilim uzmanlarının spiritüel yaşam koçlarının; gizli ilim üstatlarının başlarına gelen olayların; sadece bir kısmını açıklayabildik. Böylece biz diğer gerçek hocaların; hakkını savunmak için buraya bazı gerçekleri yazarak; insanları ulaştırabilmenin sevincini yaşıyoruz. Umarım sizlere faydalı olabildik. Bu sayede umarız ki bu yazıya bir çok kişiye ulaşabiliriz; teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir