Gerçek ve Güvenilir Medyumlar

Gerçek ve güvenilir medyumlar ı anlayabilmek ve seçebilmek için sizlere birkaç madde sıralayacağız. Böyle manevi ilimleri kötüye kullanan ve İnternet ortamında özellikle neredeyse hepsine yakınım; sahtekar medyumlar dan olduğunu görüp tespit ettikten sonra bize gelen mağdur edilmiş kişilerin; mailleri doğrultusunda bu yazıyı bu makaleyi yazmaktayız. belli başlı ana kurallar sıralayacağım kız bu kurallara uyan emin olun ki; gerçek bir hoca ile tanışmış olacaktır. Aksi takdirde sahtekar bir medyumun ağına düşmüş olabilirsiniz.

  • Gerçek medyumlar sonuçlar hakkında herhangi bir bilgiye sahip değildir. Çünkü gelecek ve gaib bilgileri ancak Allah’ın iradesindedir.
  • Bundan dolayı bir medyum üç gündür kesin olacak 5 günde kesin çözülecek şeklinde; size sonuç hakkında bir iddiada bulunamaz. Bulunuyorsa eğer o kesinlikle sahtekar medyum dur bilesiniz.
  • Gerçek ve Güvenilir medyumlar sizlere işimizin olması doğrultusunda bazı ilmi çalışmalar yapar. Bu ilmi çalışmaların en başında havas ilmi gelmektedir.
  • İlmi çalışmalar ile beraber aynı zamanda; medyum hoca şifa enerjisini de kullanır.
  • Muska yazan medyumlar; kağıtları yaktıran, kağıtları gömdüren veya buna benzer şekilde ilerleyen hoca emin olun ki; sahtekar bir medyumdur veya şeytani bir hocadır. Şeytani medyumlardan de uzak durun; zira şeytan sizi mutlu etmek için dünyada bir görevi yoktur.

2 thoughts on “Gerçek ve Güvenilir Medyumlar

  1. Hafize hoca bana adamın birinin bana attığı kazığın öyle bir intikamını aldıki anlatamam.ellerine sağlık hafize hoca dedim,hep yanımda olduğu için hocaya teşekkür ederim.

  2. yazlıktan yaz aşkımı unutamıyordum hergün ağlıyordum. mavlem hocanın namını duydum ne yapıp ettim yanına gittim.platonik aşkı bile bana bağladı süper bir durum arkadaşlar.hayatta olmaz denilen bir olaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir