Gerçek Medyumlara Savaş Açtılar

Gerçek Medyumlara Savaş Açtılar

Hayatımızın bazı dönemlerinde zorluk çektiğimiz anlar olmuştur hiç sebep yokken sevgilimizin . bizi terk ettiği zamanlar örneğin. Sanırım bu sorun hiçte uzak değil değil mi kendinizi herkeze yaşadı; kendince hani sebeple olan şeylerde bir anlam verebildik. Ama sebepsiz olarak terk edeli işlere bir anlam veremediğimizde hayatımızda hemen bir danışma almak isteriz. Buda illaki ne diyon var falcılar hocalar Ma’nevi yaşam Koçları ve buna benzer ilmi yönden uzman kişiler olabilir. İlk başta aklımıza gelen şey de Yıldızname baktırmak olur değil mi. İşte böyle düşünüp de medyum mağdurlarından biri de benim. Sözde medyum olan bir kişi başlangıçta hemen bilgileri yolla olur mu olmaz mı diye bakacağım dedi.

Ben de anne adım yaşım kendi adıma ve sevgilimin bilgilerini kendisine verdim. Birkaç dakika sonra bana döndüğünde bu işin kesin olur; olmaması için hiçbir engel yok diye bir işlem yapmamız gerektiğini; bunun öncelikle büyü işlemi olmasını ve bu şekilde şeytanlarla çalışarak işlerimin çok iyi olacağını söyledi. Ben de çaresiz inandım; bir işleme başladım daha işleme başlamadan bir kaç gün sonra benden tekrar ücret yolladı; ben de de para olmadığı için beni bu defa tehtit etmeye başladı.

Ma’nevi yaşam Koçları

 Nasıl bir Manevi insanmış ben anlayamadım kendisi kesinlikle medyum falan değil sahtekarın önde gideni. Ve sevgilime her şeyi söylemekle tehtid etti beni o kadar çok korktum ki. Bu can havliyle başka bir medyum arayışına girdim bu defa bayan bilmedim aramak istedim karşıma medyum elife hoca çıktı. Müdür veli ve hocayı ağlayarak aradım ve tüm sorunlarımı ağlayarak anlattım; kendisi o kadar çok ilgilendi ki sağ olsun her daim yanımda oldu. Beni o sahtekar Medyumun da elinden kurtardı düştüm durumunda içinden beni çıkardı. Ama bundan dolayı kendisini başı derde girdi sahtekar medyumların saldırısına uğruyor; sürekli kendisinin adına sahtekarmış dolandırıcıymış gibi yazıyorlar bunları yazanların kendisi esas sahtekar hocalardır beni tehtit ettiler o beni kurtardı kötü bir şey yapmadı.

Bu savaştan galip gelmesini istiyorum benim yüzümden başı derde girdi. Kendisi beni koruduğu için ben de onu her şekilde koruyacam elimden geleni yapacağım. Kendisine internete bir sürü İftiralar atılmaktadır. sahtekar medyum elife hoca, elife hoca şikayetleri, dolandırıcı medyum elife hoca şikayetleri,sahtekar medyum elife hoca yorumları,medyum elife hoca sahtekar,medyum elife hoca dolandırıcı, medyum elife hoca, medyum elife forum, dolandırıcı medyumların listesi, medyum elife abla, medyum şikayet siteleri şeklinde bir çok asılsız şeyler ortaya çıktı. Nedeni bizim gibileri gerçek medyumlarla karşılaştırmamak. Ömrümü daha da sen bana yaptığı iyilikleri asla unutamam. Bundan dolayı da tüm vaktini medyum elif hoca ve bunun gibi gerçek medyumları savunarak geçecektir. Hatta tüm herkezi bu konuda örgütleyerek gerçek şifa uzmanlarının olabildiğince arkasında olacağım. Gerçek Medyumlara Savaş Açtılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir