Gerçek Medyum Yorumları

medyum yorumları

Gerçek ve güvenilir medyum yorumları platformumuzda hoş geldiniz. Gerçek ve güvenilir medyum yorumları diyorum çünkü bizim yayınlamış olduğumuz medyumlar resmi ruhsatlı çalışan ve güvenilir kimselerden oluşmaktadır. Ufak çaplı bir araştırma yaparak teyit eder ona göre yayınlarız. Bunun dışında sahte yorumları, küfür ve hakaret edici yorumları, asılsız ve haksız yere yapılmış olan yorumları yayınlamaktan kaçınırız. biz burada insanlara güzel şeyler olabiliyor sabır doğrultusunda size lütuf gelebileceğine dair bir mesajlar vermeye çalışıyoruz. burada şunu da söylemeliyiz ki size bir medyum hoca lütuf ihsan edemez bu lutfu ancak Yüce Yaradan bizlere verebilir.
Bu özel sorununuzda size danışmanlık eden medyum hocalar sonuç itibarıyla o konuya dair bir yol arkadaşınızdır, belki de hareket etmenizde bir önderdir. Eğer herhangi biri yol arkadaşına hainlik yaparsa elbetteki Rabbimin terazisi şaşmayacaktır.
Buradan şunu demek istiyoruz arkadaşlar bu yazının içeriği esasında sahtekar medyumlara ve sahte hesaplardan yorum yazmış olan kimselere dair kendi nefsimizi ve kendi kişiliğimizi korumak adına yapmış olduğumuz bir açıklama olarak kabul edin. Biz insanlığımızdan ve çalışma azmimiz den o doğru çizgiden çıkmıyor sizlere doğru ve düzgün medyum yorumları, güvenilir medyumlar, derdinize derman olan manevi danışmanlar, uzman şifa terapistleri ve benzeri manevi ilimler konusunda soru ve merak larınızı gidilebileceğiniz örnekler sunmaya çalışıyoruz. Daha detaylar için sitemizi inceleyebilirsiniz.

2 thoughts on “Gerçek Medyum Yorumları

  1. evde ailede son dönemlerde nedense hep tartışma çıktı resmen bölündük eşimin medyum Elife ablamdan yardım istemesi sayesinde yapılan tılsım ile tekrar mutlu bir huzurlu yuvaya kavuştuk çok iyiz maşallah şuan

  2. Herkese selam olsun ben bir kıza aşıktım ama kızın bundan haberi yoktu cok iyi bir arkadastık kendisiyle acilmaya korkuyordum tamamen kaybederim diye internette araştirma yaparken sedat hocamın yorumlarından yola cıkarak aradasım kendisini ve durumu anlattım bu konuda en iyi aşk vefki yapmaktir dedi onun yanındayken yazdiğim vefki yanında tasıman yeterlidir dedi kendsi sana cok ilgi duymaya baslicaktir yavas yavas dedi yaptirdim her gittiğimde yanımda götürüyordum ve işlemimizn 17.gününde kız kendisi acilmaya basladı bana tabi o zamana kadarda birsey oldugunu hissetmiştim.. sedat hocama teşekkür ediyor kendisini selamliyorum ve tavsiye ediyorum . numarası 0532 066 39 09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir