Büyü Yapma ve Büyü Bozma

Büyü Yapma ve Büyü Bozma

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur veya bozulabilir mi? Nasıl anlarız bunu. Bu konuda genelde medyum hocalar destek veriyor; bunu biliyorum bundan dolayı bende medyum araştırıyorum. İnternette birçok medyum sitesi var bunlardan en ünlü medyum kim acaba. Kendi başıma da yapsam acaba olabilir mi büyü bozma duası nedir, bu konuda illaki güzel dualar var ama hangisi. büyüden kurtulmak için yani büyü yapma büyü bozma için okunacak dualar hangileri arkadaşlar bana bu konuda destek verebilecek olan var mı?

Birçok yerde büyü nasıl anlaşılır şeklinde yazılar okudum. Bütün o yazdıkları şey ben de mevcut hepsini üzerimde taşıyorum; en çok da merak ettiğim büyü yapan nasıl bulunur yapan kişiyi çok merak ediyorum. Büyü bozulunca kişiye geri döner mi; acaba o yaptırdıkları büyü bir başkası da büyü yapanı kahreden dua söylemişti; ama ben yapmak istemedim öyle bir şey okumak istemedim.

İnternetten araştırma yapıyorum şuanda bile ama kafamdaki sorularımı direk yazmak istedim daha iyi olur diye; bazı yerlerde de idrarla büyü bozma diye şeyler duydum . Ama idrarla büyü yapılır mı ki idrarla bozulsun. Böyle şeyler yaptırmak istemiyorum; ben daha güzel şeyler yaparak bozulsun eğer bozulacaksa. Mesela esmaül Hüsna ile büyü bozma ve Kur’an’da büyü bozma duası gördüm neden bunları olmasın ki; zaten korkuyorum bu gibi işlerden ama denize düşen yılana sarılır misali başa gelince anlayabiliyorsunuz ancak.

Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar

 Bir arkadaşımda Tuzla nazar ve büyü bozma varmış. Kaya tuzunu alıyor musunuz ve üzerine Felak nas Ayet-el Kürsi gibi dualar okunuyormuş. Nasıl çıkacağım bu işin içinden uzaktan büyü nasıl yapılır mı? Ben bu şekilde bozabilir miyim acaba. Büyü yaptıran kişiler bana cevap verebilirler mi rica etsem. Kaldın mı bir kara büyünün ortasında hiçbir işim rast gitmiyor. Bundan dolayı bu kadar çok bocalıyorum anlayın beni ne olur bir yardım eli yok mu bana uzatacak. Yeter ki bu işlerimi çözsün ne gerekirse yapmaya hazırım fazlasıyla kişinin hakkını öderim. Bu kara büyü nasıl bozulur ? İdrar ve sirkeyle büyü bozma doğru mu acaba.  Sirkeli suyla evi silmek büyüyü bozar mı?

 Bu yazdığım sorulara cevap verilirse bana bir yöntem sunulursa; gerçekten ömür boyu minnettar olurum. Arkadaşlar sevgili hocalarım lütfen duyun sesimi Ben İngiltere’den yazıyorum adım Yasemin. Artık mutsuz ve huzursuz olmaktan çok yoruldum şu dünyada bir nebzede olsun nefes almak istiyorum. Eğer bana geri dönüş sağlarsanız çok memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir