BÜYÜ BOZMAK İÇİN HOCA

BÜYÜ BOZMAK İÇİN HOCA

Büyü Bozmak İçin Hoca .. Büyü yapmak ve bozmak işlemleri ile hoca ve medyumların ilgi ve uzmanlık alanıdır. Büyülerin kötü olanlarını hoca ve medyumlar pek yapmak istemezler. İnsanlar bu kötü büyü yaptırma konusunda ısrar ettiklerinde ise hoca ve medyumlar bu kişileri papazlara yönlendirirler. Dinimize göre büyünün her türlüsü yapılması yasaklanmıştır. Dinimiz büyüye her ne kadar karşı çıkmış olsa bile insanlar büyüden vazgeçmemişlerdir ve bununla birlikte kara büyüler dahil olmak üzere her türlü büyü ve büyüleri yapmaya ve ya yaptırmaya devam etmişlerdir.

Büyü Bozdurmak Günahmıdır?

Yapılan büyüleri bozmanın ya da bozdurmanın hiçbir günahı yoktur ve olması zaten çok saçma olurdu. Bir insana büyünün yapılmasını kimse hak etmez;  bunu yanı sıra kişinin bunda hiçbir suçu da yok. Kişinin bu durumda bir şeyler yapmak zorundadır; aksi taktirde bir ömür boyu bir büyünün etkisinde kalarak yaşamak zorunda kalır; yine bunu kimse hak etmez. Büyü bozmak için hoca ve ya medyumlar en güzel ve en doğru adres olacaktır. Hocalar ve ya medyumlara gittiğinizde mutlaka size faydalı olacak şeyler uygulayacaktır mutlaka.

Hoca ve ya medyumlar kişinin neye ve ya hangi işleme ihtiyacı var ise; o yönde işlem uygulayacaktır. Tabi ki bunların öncesinde; üzerinde büyü olduğunu düşünen ve ya hisseden kişiye iyi bir bakım yapacak; yaptığı bakımın ardından kişinin üzerinde bir büyü olup olmadığı da kesinleşecektir. Bakım yapılırken cin denilen ruhani varlıklardan bilgi alınarak yapılmakta. Cinlerden alınan bilgiler ile hoca ve ya medyum kişi insanlara yardım edecektir. Üzerinde büyü olduğunu düşünen kişi; hoca ve ya medyum ile üzerindeki büyüden kurtulur.

Büyü bozmak ve ya bozdurmak asla günah sayılmaz. Kişi büyüyü bozmaz ve ya bozdurmaz ise, çok zor zamanlar o kişiyi bekliyor demektir. Hoca ve ya medyumlar bu kişilere yardım etmek için bulunur, hoca ve ya medyum dediğimiz kişiler ise alanlarında uzman olan kişilerdir ve bu konu üzerinde büyük bilgiye sahiplerdir.

Büyü bozmak için hoca ve ya medyumlar en güzel ve en doğru adres olacaktır. Hocalar ve ya medyumlara gittiğinizde mutlaka size faydalı olacak şeyler uygulayacaktır mutlaka.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir